טיולים בברצלונה - סיורים מודרכים בברצלונה

 

וידאו מדהים סיור מודרך על כל ברצלונה. צפייה חובה!!! מחכים לכם בטיול הבאה שלכם. 

 

סיור בברצלונה

ברצלונה, בירת קטלוניה העיר השנייה בגודלה בספרד, היא מרכז תרבותי חשוב, ויעד תיירותי עיקרי בספרד. סיור בברצלונה, הוא סיור חובה לכל המגיע לטייל בספרד, והוא כולל ביקור באתרים רבים הייחודיים לעיר זאת בלבד. אנו נתכנן עבורכם חוויות בלתי נשכחות, ונפגיש אתכם עם ההיסטוריה של ברצלונה בלייב. 

סיורים יומיים מודרכים בברצלונה בעברית על ידי צוות המומחים של ארט טוריזם

טיול בברצלונה בתכנון והדרכת צוות המומחים של ארט-תוריזם

הטיולים בברצלונה, המוצעים לכם בארט-תוריזם, הם תוצאה של התמחות בת שנים רבות. אנו דוגלים במסר, כי חברה העוסקת במתן שירותי קרקע צריכה ללוות את המטייל, מהרעיון ועד לחוויה.

סיור יומי מודרך בברצלונה בעברית בפארק גואל על ידי צוות המומחים שלנו

סיורים מודרכים בברצלונה והסביבה

הסיורים המודרכים של ארט-תוריזם בברצלונה, אינם כוללים רק ביקור בעיר עצמה, מעבר לטיול בברצלונה העיר, אנו מציעים גם טיולים לאתרים בלתי נשכחים בסביבה. כגון: טיול ללרכס הרי המונסראט, טיול לקוסטה ברווה, ושייט באימפוריו-ברווה, המכונה ונציה של ברצלונה, סיור לעיר פיגרס עירו של סלבדור דאלי, הכולל ביקור בעיר עתיקה בסאלו ובאגם בניולס. טיול בברצלונה, משמעו גם ביקור טיול לרכס הרי הפירנאים ושמורת עמק נוריה. 

Barcelona סיור יומי מודרך בברצלנוה סיורים מודרכים לקבוצות ברחבי ברצלונה

סיורים מודרכים בברצלונה בעברית

גולת הכותרת של סיורי ארט-תוריזם בברצלונה, הוא סיור האופניים המודרך. הסיור כולל מדריך צמוד, וההדרכה ניתנת בשפה העברית. בכל הסיורים המודרכים בברצלונה, יתאפשר הסבר בעברית, באנגלית, בספרדית, או בשפות נוספות בהתאם לבחירתכם.

טיול יומי בברצלונה בעברית עם צוות מוסמך - סיור יומים וסיורים בקבוצות בברצלנוה מודרכים בעברית כולל טיול אופנעים

טיול בברצלונה - מודרניזם קטאלני

מדריכי ארט-תוריזם המקצועיים, ייקחו אתכם לטיול בברצלונה, שכולו מודרניסטה. בטיול תבקרו ותתרשמו ממבנים, רובם ככולם באזור האישמפלה, שנבנו בסגנון המודרניזם הקטלני על ידי בחירי הארכיטקטים שהמפורסם שבהם הוא אנטוני גאודי. 

סיור מודרך בברצלונה בעברית למזרקות המזמרות

טיולים מודרכים בברצלונה, צוות מיומן ומקצועי

מדריכים מקצועיים, בעלי רישיון מורי דרך מטעם משרד התיירות. המשתתפים בהשתלמויות בהתאם לחוק, ואף מרחיבים אופקים, באמצעות נוכחות בימי עיון רבים מעבר לנדרש מהם, כמו גם ניסיון של עשרות שנים בהדרכת טיולים בספרד, זה מה שהופך את ארט-תוריזם לחברה המובילה במתן טיולים מודרכים בברצלונה.

marineland barcelona סיור יומי מודרך בברצלונה בעברית על ידי הצוות המומחה של art tourism וטיול יומי מודרך בעבריך לדולפינריום בברצלונה

סיורים בברצלונה היסטוריה, אומנות וקולינריה

סיורים ברובעיה העתיקים של ברצלונה, יפגיש את מטיילי ארט-תוריזם עם ההיסטוריה המפוארת של העיר, בעוד שסיורים במוזיאונים יפתחו בפניהם צוהר לאוצרות האומנות, ושכיות החמדה של העיר. גם הקולינריה תופסת מקום חשוב בסיורים בברצלונה, ואנו נבקר בכל פעם, לפחות במסעדת גורמה אחת.

סיור מודרך בברצלונה בעברית לכל המוזיאונים השווים ביותר בברצלונה וטיולים מדהימים יומיים מודרכים בברצלונה בעברית

מסלול טיול בברצלונה

 

 

צוות Art Tourism
מאחל לך חופשה חלומית!

מתכנן לטוס לספרד? מחפש אטרקציות וטיולים?
לא בטוח איזה בגדים לקחת? איפה המסעדות הכי טובות?
המועדונים הכי שווים? אל תשכח לעבורבמרכז הטיפים והמידע שלנו!

10% הנחה לנרשמים באתר. לבירורים והזמנת טיולים לחץ כאן או התקשר עכשיו 03-7216006